KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / skisser 16164105
nr 1616 4105
Erik Harald Zetterström - Kar de Mumma
(1904-1997), Sverige
Blandteknik / skisser, 5 st, Erik Harald Zetterström - Kar de Mumma (1904-1997), skämtteckningar. Signerade, blandteknik, yttermått inklusive ram: 21x16 - 32x27 cm
Kar de Mumma, Erik Harald Zetterström, född i Stockholm 1904, död 1997 i Stockholm, svensk revyförfattare, skriftställare och dagstidningskåsör.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 april 2024
kl 19:13:24
25/4 23:31:42
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Läs mer om Erik Harald Zetterström - Kar de Mumma